preskoči na sadržaj

Osnovna škola Velika Mlaka

Login
Tražilica
 

Kalendar
« Prosinac 2019 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5
Prikazani događaji

Pitanja i odgovori
 Naslov: FAQ

  • Naj 10 pitanja

  • Nedavna pitanja

  • Arhiva pitanja
Oglasna ploča
Učitavanje RSS feeda je završilo s greškom: nema podataka
Anketa
Izgled mrežne stranice škole bolji je



Arhiva dokumenata
Učitavanje RSS feeda je završilo s greškom: nema podataka
 
 

Brojač posjeta
Ispis statistike od 24. 2. 2010.

Ukupno: 1175058
Ovaj mjesec: 2584
Ovaj tjedan: 779
Danas: 97
 

Osnovna škola Velika Mlaka

Brune Bušića 7

10408 Velika Mlaka

Tel: Centrala: 01- 6235- 606

1- tajništvo
2 - računovodstvo
3 - stručna služba
4 - zbornica
5 - knjižnica
6 - ravnateljica
 
Fax: 01 - 6235-505
os.velika.mlaka1@zg.t-com.hr
www.os-velika-mlaka.skole.hr

IBAN 

HR3824020061500067581,

model HR00.

MB: 01270028

OIB: 52683063746

ravnateljica:

Zrinka Šućur, prof

zrinka.sucur@skole.hr

Radno vrijeme:

Ponedjeljak, Srijeda, Petak- 7.00 - 15.00

Utorak, četvrtak- 11.00 - 19.00

(svaki treći petak u mjesecu 11.00 - 19.00)

Primanje stranaka

Utorak, četvrtak- 17.00 - 18.00 

(ili u unaprijed dogovoreno vrijeme)

 

Djelatnici

ravnateljica:

Zrinka Sućur

 

 

RAZREDNA NASTAVA

1.a- Marina Arbanas
1.b- Sanja Rožić-Tomić
1.c- Blaženka Čunčić
1.d- Luka Karas
1.e- Ariana Krstanović
Produženi boravak 1.a/2.a- Lucija Arbanas
Produženi boravak 1.b- Mateja Šurmanović

2.a- Suzana Šepović
2.b- Danica Gazić
2.c- Marija Janković
2.d- Ivona Žugaj
Produženi boravak 2.a/2.d Martina Čale

3.a- Sanja Sarić
3.b- Ljubica Spajić
3.c- Jasna Kirin
3.d- Ivana Buconjić

4.a- Doris Lučan (Kristina Polić)
4.b- Diana Prevolnik
4.c- Andrea Popovčić
4.d- Katarina Ilenić Pervan

 

HRVATSKI JEZIK:

Tomislav Begić
Martina Martinković
Marina Šilović
Tamara Špehar


MATEMATIKA:

Karolina Boras
Nikolina Kolić
Jelena Pirner
Andrea Prugovečki

ENGLESKI JEZIK:

Zrinka Galić
Ines Grgić
Ana Mikulić
Nevenka Šoštarić
 
GEOGRAFIJA:
Tihomir Topolnjak
 
POVIJEST:
Vesna Lokner Kralj
Ivana Andrić Penava (Ana Jura)
 
BIOLOGIJA:
Emil Brajer
 
KEMIJA:
Petar Brnjilović
 
FIZIKA:
Goran Maduna 
Bojan Markičević
 
TJELESNA I ZDRAVSTVENA KULTURA:
Hrvoje Bašić
Jasmina Lizačić Martinović
 
GLAZBENA KULTURA:
Lucija Siruček
 
LIKOVNA KULTURA:
Danijel Šokec
 
TEHNIČKA KULTURA:
Kristina Panižić
 
INFORMATIKA:
Ana Peternac
Štefica Škara
 
NJEMAČKI JEZIK:
Tea Mihaljević
Nikolina Vuković
 
VJERONAUK:

Hrvoje Čaić
Nataša Čurić
Katarina Klarić
Iva Šoljo

 

STRUČNE SURADNICE:
Mihaela Tomašić- pedagoginja
Nancy Vujanić-knjižničarka
Adriana Vučetić- socijalna pedagoginja
 
ADMINISTRATIVNO OSOBLJE:
Štefanija Janković- računovotkinja
Tihana Kordić- tajnica
 
TEHNIČKO OSOBLJE:
Senka Primorac
Ana Fijala
Jasmina Knežević
Ruža Muženić
Slavica Matković
Brankica Križetić
Mila Kegalj
Ivica Veselić
preskoči na navigaciju