preskoči na sadržaj

Osnovna škola Velika Mlaka

Login
Tražilica
 

Kalendar
« Studeni 2017 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
Prikazani događaji

Pitanja i odgovori
 Naslov: FAQ

  • Naj 10 pitanja

  • Nedavna pitanja

  • Arhiva pitanja
Anketa
Izgled mrežne stranice škole bolji je



Arhiva dokumenata
Učitavanje RSS feeda je završilo s greškom: nema podataka
 
 

Brojač posjeta
Ispis statistike od 24. 2. 2010.

Ukupno: 1042667
Ovaj mjesec: 3248
Ovaj tjedan: 1123
Danas: 37
 

 

Izborna nastava

U našoj školi imamo tri izborna predmeta. To su njemački jezik, vjeronauk i informatika. 

NJEMAČKI JEZIK                                                

     Na njemačkom učimo govoriti i pisati njemački jezik.Profesorica Ruža Bagarić je jako dobra.Dobivamo puno ocjena,ali ne pišemo puno ispita.Iz njemačkog imamo samo jednu profesoricu.Njemački jezik nije baš tako lagan za naučiti.Za njemački treba puno čitati i pisati.

VJERONAUK

     Na vjeronauku učimo o kršćanima, o Isusu, o religijama i o vremenu prije i poslije Krista.Naša prorfesorica Katarina Klarić, kao i profesorica Renata Penić, jako je dobra.Ni na vjeronauku ne dobijamo puno ispita.Na početku i na kraju sata uvijek se pomolimo.Na vjeronauku  jako puno crtamo u bilježnice.Najčešće Isusa i apostole.

 INFORMATIKA                                                                                                                  

     Na informatici radimo na kompjuterima. Prvi sat se možemo igrati na internetu,a drugi sat učimo kako se nešto radi na kompjuterima.Pišemo najmanje dva-tri ispita u cijeloj školskoj godini.Najčešće na kompjuterima obrađujemo tekst.Profesorica Štefica Škara je jako dobra i zabavna.

Djeci je najdraža informatika zato što smiju ići na internet,ali i ostala dva predmeta      (njemački i vjeronauk) su zabavna.To su izborni predmeti u našoj školi.

                                                                                                                                                             Andrea Miloš i Dona Jelić, 5.b

 

 

PLAN IZBORNE NASTAVE

 

 

 

Naziv programa           

 

Razred

Broj

skupina

 

Voditelj programa

Njemački jezik

4.a

1

Ruža Bagarić

Ana Mikulić

4.b

1

4.c

1

5. a

1

5.b i 5.c

1

7.a, b,c

3

6.a, b,c

2

8.a, b,c

2

Informatika

5. a,b,c

3

Štefica Škara

6. a,b,c

3

7. a,b,c

3

8. a,b,c

3

Vjeronauk

2. a,b

2

Marina Čeko

4.a, 4.b i 4.c

3

6.a,b,c i8.a,b,c

6

1.a,b

2

Katarina Klarić

3.a,b

2

5.a,b,c

3

7.a,b,c

3

1.c, 2.c i 4.c

3

Iva Šoljo

Keramika

5.-8.

1

Danijel Šokec

Odbojka

8.

1

Jasmina Martinović

Prva pomoć i zaštita

8.

2

Emil Brajer

 

preskoči na navigaciju