Redni broj |
Naziv aktivnosti ili skupine |
Razred |
Ime i prezime učitelja izvršitelja |
Dan u tjednu i vrijeme održavanja |
|
Likovna skupina |
1. a |
Suzana Šepović |
Srijeda 11.30 – 12.15 Petak 10.40 – 11.25 |
|
Likovna skupina |
1. b |
Danica Gazić |
Utorak 11.30 – 12.15 Petak 13.10 – 14.00 |
|
Plesna grupa |
1. c |
Marija Janković |
Utorak 11:30-12:15
Utorak 16:40-17:25
|
|
Mali književni klub |
1. d |
Ivona Žugaj |
Ponedjeljak 11.30 – 12.15 |
|
Lutkarsko–scenska skupina |
2. a |
Sanja Sarić |
Četvrtak 11.30 – 12.15 Četvrtak 13.10 – 13.55 |
|
Folklor |
2. b |
Ljubica Spajić |
Srijeda 13.10 – 14.00 Četvrtak 10.40 – 11.25 |
|
Učenička zadruga Vrapčići |
2. c |
Jasna Kirin |
Petak 11.30 - 12.15 Petak 13.10 - 13.55 |
|
Dramsko–scenska skupina |
2. d |
Ivana Buconjić |
Utorak 11.30 – 12.15 Četvrtak 10.40 – 11. 30 |
|
Moja prva knjiga |
3. a |
Kristina Polić |
Utorak 11.30 – 12.15 Četvrtak 13.10 – 13.55 |
|
Mali recitatori |
3. b |
Galja Vlašić Trbić |
Petak 10.40 – 11.25 Srijeda13.10 – 13.55 |
|
Knjigoljupci |
3. c |
Andrea Popovčić |
Utorak 13.10 – 14.00 Petak 10.40 – 11.25 |
|
Mali zbor |
3. d |
Katarina Ilenić Pervan |
Ponedjeljak 13.10 |
|
Zadruga |
4. a |
Marina Arbanas |
Petak 9.40 – 10. 25 Utorak 13.10 – 14.00 |
|
Literarna skupina |
4. b |
Sanja Rožić Tomić |
Petak 13.10 – 14.00 |
|
Učenička zadruga –Mali stvaraoci |
4. c |
Blaženka Čunčić |
Petak 5. sat ujutro/popodne |
|
Učenička zadruga –Ekogrupa |
4. d |
Luka Karas |
Utorak 10.40 – 11.25 Ponedjeljak 16.40 – 17.25 |
|
Mali modelari |
4. e |
Ariana Krstanović |
Ponedjeljak 11.25 – 12.15 Ponedjeljak 17.30 – 18.15 |
|
Robotika |
5. – 8. |
Kristina Panižić |
Petak (svaki drugi) – parni ujutro 17.00 – 20.00 |
|
Ekoklub |
15 uč. |
Nataša Čurić |
Petak 12.15 Srijeda 12.15 |
|
Zadruga |
15 uč. |
Nataša Čurić |
Ponedjeljak 12.15 – 14.00 Srijeda 18.25 – 19.10 |
|
Vjeronaučna skupina |
6. i 8. |
Marina Čeko |
Srijeda 12.20 Četvrtak 13.10 |
|
Novinarska skupina |
5. – 8. |
Tamara Špehar |
Ponedjeljak 13.10 |
|
Izletničko–planinarska skupina |
5. – 8. |
Jasmina Lizačić Martinović |
Izleti tijekom godine |
|
Keramičarska skupina |
5. – 8. |
Danijel Šokec |
Utorak 9.35- 11.25/ 14.00 – 15.35 (5. i 7.) |
|
Keramičarska skupina |
5. – 8. |
Danijel Šokec |
Petak 9.35- 11.25/ 15.35 – 17.25 (6. i 8.) |
|
Foto-skupina |
5. – 8. |
Danijel Šokec |
Utorak 13.05-14.00 Četvrtak 13.05 – 14.00 |
|
Estetska skupina |
5. – 8. |
Danijel Šokec |
Utorak 11.25-13.05/15.35–17.25 Četvrtak 9.35–11.25/11.25–13.05 |
|
Zbor |
4. – 8. |
Lucija Siruček |
Utorak 13.10 – 14.00 Četvrtak 13.10 – 14.00 |
|
Moja prva knjiga |
1. – 8. |
Nancy Vujanić |
Petak 11.30 – 14.00 |
|
Vjeronaučna skupina |
5. i 7. |
Katarina Klarić |
Utorak 12.20 Petak 13.10 |
« Ožujak 2024 » | ||||||
Po | Ut | Sr | Če | Pe | Su | Ne |
26 | 27 | 28 | 29 | 1 | 2 | 3 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 |
11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 |
18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 |
25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 |
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 |
Linkovi |
Grad Zagreb |
Grad Velika Gorica |