preskoči na sadržaj

Osnovna škola Velika Mlaka

Izvannastavne aktivnosti

 

Redni broj

Naziv aktivnosti ili skupine

Razred

Ime i prezime učitelja izvršitelja

Dan u tjednu i vrijeme održavanja

  1.  

Likovna skupina

1. a

Suzana Šepović

Srijeda 11.30 – 12.15

Petak 10.40 – 11.25

  1.  

Likovna skupina

1. b

Danica Gazić

Utorak 11.30 – 12.15

Petak 13.10 – 14.00

  1.  

Plesna grupa

1. c

Marija Janković

Utorak   11:30-12:15
Utorak 16:40-17:25
  1.  

Mali književni klub

1. d

Ivona Žugaj

Ponedjeljak 11.30 – 12.15

  1.  

Lutkarsko–scenska skupina

2. a

Sanja Sarić

Četvrtak 11.30 – 12.15

Četvrtak 13.10 – 13.55

  1.  

Folklor

2. b

Ljubica Spajić

Srijeda 13.10 – 14.00

Četvrtak 10.40 – 11.25

  1.  

Učenička zadruga Vrapčići

2. c

Jasna Kirin

Petak 11.30 - 12.15

Petak 13.10 - 13.55

  1.  

Dramsko–scenska skupina

2. d

Ivana Buconjić

Utorak 11.30 – 12.15

Četvrtak 10.40 – 11. 30

  1.  

Moja prva knjiga

3. a

Kristina Polić

Utorak 11.30 – 12.15

Četvrtak 13.10 – 13.55

  1.  

Mali recitatori

3. b

Galja Vlašić Trbić

Petak 10.40 – 11.25

Srijeda13.10 – 13.55

  1.  

Knjigoljupci

3. c

Andrea Popovčić

Utorak 13.10 – 14.00

Petak 10.40 – 11.25

  1.  

Mali zbor

3. d

Katarina Ilenić Pervan

Ponedjeljak 13.10

  1.  

Zadruga

4. a

Marina Arbanas

Petak 9.40 – 10. 25

Utorak 13.10 – 14.00

  1.  

Literarna skupina

4. b

Sanja Rožić Tomić

Petak 13.10 – 14.00

  1.  

Učenička zadruga –Mali stvaraoci

4. c

Blaženka Čunčić

Petak 5. sat ujutro/popodne

  1.  

Učenička zadruga –Ekogrupa

4. d

Luka Karas

Utorak 10.40 – 11.25

Ponedjeljak 16.40 – 17.25

  1.  

Mali modelari

4. e

Ariana Krstanović

Ponedjeljak 11.25 – 12.15

Ponedjeljak 17.30 – 18.15

  1.  

Robotika

5. – 8.

Kristina Panižić

Petak (svaki drugi) – parni ujutro 17.00 – 20.00

  1.  

Ekoklub

15 uč.

Nataša Čurić

Petak 12.15

Srijeda 12.15

  1.  

Zadruga

15 uč.

Nataša Čurić

Ponedjeljak 12.15 – 14.00

Srijeda 18.25 – 19.10

  1.  

Vjeronaučna skupina

6. i 8.

Marina Čeko

Srijeda 12.20

Četvrtak 13.10

  1.  

Novinarska skupina

5. – 8.

Tamara Špehar

Ponedjeljak 13.10

  1.  

Izletničko–planinarska skupina

5. – 8.

Jasmina Lizačić Martinović

Izleti tijekom godine

  1.  

Keramičarska skupina

5. – 8.

Danijel Šokec

Utorak 9.35- 11.25/

14.00 – 15.35 (5. i 7.)

  1.  

Keramičarska skupina

5. – 8.

Danijel Šokec

Petak 9.35- 11.25/

15.35 – 17.25 (6. i 8.)

  1.  

Foto-skupina

5. – 8.

Danijel Šokec

Utorak 13.05-14.00

Četvrtak 13.05 – 14.00

  1.  

Estetska skupina

5. – 8.

Danijel Šokec

Utorak 11.25-13.05/15.35–17.25

Četvrtak 9.35–11.25/11.25–13.05

  1.  

Zbor

4. – 8.

Lucija Siruček

Utorak 13.10 – 14.00

Četvrtak 13.10 – 14.00

  1.  

Moja prva knjiga

1. – 8.

Nancy Vujanić

Petak 11.30 – 14.00

  1.  

Vjeronaučna skupina

5. i 7.

Katarina Klarić

Utorak 12.20

Petak 13.10





Tražilica


Napredno pretraživanje
Traži
 

Kalendar
« Travanj 2020 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
Prikazani događaji

Pitanja i odgovori
 Naslov: FAQ

  • Naj 10 pitanja

  • Nedavna pitanja

  • Arhiva pitanja
Oglasna ploča
Učitavanje RSS feeda je završilo s greškom: 400
Anketa
Izgled mrežne stranice škole bolji je



Forum
Korisni linkovi
 

CMS za škole logo
Osnovna škola Velika Mlaka / Brune Bušića 7, HR-10408 Velika Mlaka / www.os-velika-mlaka.skole.hr / ured@os-velika-mlaka.skole.hr
preskoči na navigaciju