> Nastava  > Natjecanja
Natjecanja

Čestitamo svim učenicima na postignutom uspjehu, držimo palčeve onima koji će se tek odazvati na županijska natjecanja, a dakako posebno smo ponosni na učenike koji su pozvani na državna natjecanja – zasada su to Vanessa Caganić (njemački jezik), Šimun Imprić (matematika), Marin Gudelj (Mladi tehničari), Dora Vidaković (informatika) i Marija Klarić, Inon Međugorac i Ramona Jurilj (Čitanjem do zvijezda).  Držimo palčeve!

Natjecanja

Održano Hippo natjecanje iz engleskog jezika

Autor: Nancy Vujanić, 6. 3. 2020.

21. veljače 2020. u našoj školi održano je Hippo natjecanje iz engleskog jezika. Sudjelovali su učenici 2. i 3. razreda: Vid Orešković, Iva Pranjić,Riana Harambašić, Ivano Gelo, Ivan Borić, Ema Zeko, Marta Teklić, Tena Holjevac, Leon Senica, Matija Trumbetaš, Petra Storić, Mia Mihalj, Jakov Kolobarić, Paola Sliško, Matea Stilinović, Petar Pofek, Antea Tomić, Sara Hajnal, Jakov Hajnal, Mislav Karoglan, Maja Masnica, Laura Rogić, Katarina Zajec i Tena Zujić. Pripremale su ih učiteljice Zrinka Galić, Ines Grgić i Ana Mikulić.

Rješavali su zadatke razumijevanja slušanja i čitanja na engleskom jeziku te uporabe jezika u svakodnevnom životu. Rezultati stižu sredinom ožujka, svim natjecateljima želimo puno uspjeha i veselimo se ponovnom druženju iduće godine!

Izvor: Ines Grgić, Ana Mikulić

« Prosinac 2020 »

CMS za škole logo
Osnovna škola Velika Mlaka / Brune Bušića 7, HR-10408 Velika Mlaka / www.os-velika-mlaka.skole.hr / ured@os-velika-mlaka.skole.hr