Učenički radovi

Ako pišete priče ili pjesmice, pošaljite svoje radove i objavit ćemo ih na stranici naše škole!

osvelikamlaka.knjiznica@gmail.com

Radove iz prošlih školskih godina možete pronaći u arhivi naših vijesti na ovoj stranici.

Moja mama - 3.b

Autor: Administrator , 24. 5. 2012.

Pjesme o mamama

Moja  najdraža majka

Moja mama zove se Nevenka.

Ona je bucmasta i smiješna.

Voli peči kolače i uredno  ih rezati.

Nekad priča glasno, a nekad tiho.

Voli pomoći ljudima i djeci.

Stalno priča da je pametna.

Ne može šutjeti kao i ja.

Nju stišava tata a mene moja najdraža učiteljica.

Doratea Majstorović 3.b

Moja mama

Moja mama je posebna mama. Pazi me i mazi kao da sam mala beba, uvijek je tu kad mi treba. Vesela je i uvijek nasmijana. Kad je nešto muči, pokušava to prikriti da ne bih i ja postala tužna. Njeno srce puno je ljubavi, obožavam kada me jako zagrli. Kada vidim da stalno posprema, pokušavam joj pomoći da joj bude lakše. Drago mi je da je moja mama baš meni mama jer po mom mišljenju ona je najbolja mama i ne bih je nikad mijenjala.

Matea Ćurić, 3.b

Moja majka

Moja majka je dobila ime po zvijezdi Danici. Ona je brižna i pažljiva prema meni. Uvijek se smije i razveseli me. Moja mama brine o meni i čuva ma, smijemo se i pjevamo. Mama me budi ujutro i pazi da ne zakasnim u školu. Volim mamu i željela bih da smo u istoj smjeni.

Leonarda Gazić,3.b

Moja majka

Moja mama ima plave oči vedre kao nebo, ona ima smeđu kosu sjajnu kao biser i nježne ruke koje me štite i maze u teškom trenutku bolesti.

Kada sam bila mala nije spavala jer se brinula za me i nježno mi pjevušila svojim tihim glasom.Moja mama me toliko voli da bi dala cijeli svijet da budem dobro i da sam sretna. Rodila me sva radosna što sam zdrava i jer sam curica. Svaki dan se brine za mene, miluje me, mazi i pazi.

Ja ju jako volim.

Marta Ćuk 3.b