Učenički radovi

Ako pišete priče ili pjesmice, pošaljite svoje radove i objavit ćemo ih na stranici naše škole!

osvelikamlaka.knjiznica@gmail.com

Radove iz prošlih školskih godina možete pronaći u arhivi naših vijesti na ovoj stranici.

Radovi učenika 2.a

Autor: Administrator , 10. 2. 2012.

Volim hrvatski jezik

Ja sam Petra. Imam mlađeg brata Filipa. Idem u 2.razred , volim hrvatski jezik i vjeronauk.

Svi su mi predmeti super, ali ja volim hrvatski jezik i tu se ništa ne može učiniti. Sigurno Vas zanima zašto? Hrvatski je čitljiv jezik. Treba puno učiti i pisati , ali to ne znači da hrvatski nije zabavan. I vama bi se svidio. Ja vam kažem da hrvatski svakom svojom pričom ili pjesmom odnese  vas u neki novi svijet. Poslušate li me, shvatit ćete da vam govorim istinu.

Petra Janeš

Matematika me voli

Ja volim matematiku!

Volim računati,

volim brojeve,

volim oduzimati.

Volim plus i minus

i sve brojeve ,

I matematika mene voli.

Volim, volim matematiku!

Miha Kolarić , uč.2.a

Ah , ta matematika!

Matematika je jako poučan predmet koji meni baš i ne ide .Volim slušati učiteljicu kad mi zadaje zadatke. Ponekad ih riješim bez ikakvih problema i poteškoća, naravno one koji su lagani. Oni koji su teži i koje baš i ne razumijem samo preskočim i pravim se kao da ih ne vidim.

Ah , ta matematika! Na kraju se ipak potrudim i dobijem dobru ocjenu .

Matea Tipura

Volim hrvatski jezik

U školi najviše volim hrvatski jezik. Volim puno čitati i pisati. Kad dođem iz škole uvijek napišem zadaću iz hrvatskog jezika .

Volim pisati lektiru, volim učiti nove pjesmice ili priče, pisati sastavke i gledati poučne crtiće. Jako volim čitati knjige i učiti o prošlim vremenima.

Sara Rendulić

Matematika me voli

Matematika me voli  jer i ja nju volim. Kad učiteljica kaže da idemo vježbati  matematiku  ja sam sretan.

Kad sam kod kuće najviše volim vježbati matematičke  zadatke .Skoro  uvijek dobijem ocjenu pet. Tata mi kaže da me matematika sigurno voli. Ja se samo nasmijem jer znam da je to baš tako. Matematika me voli .

Mateo Krsnik