Učenički radovi

Ako pišete priče ili pjesmice, pošaljite svoje radove i objavit ćemo ih na stranici naše škole!

osvelikamlaka.knjiznica@gmail.com

Radove iz prošlih školskih godina možete pronaći u arhivi naših vijesti na ovoj stranici.

Svađa

Autor: Nancy Vujanić, 30. 9. 2016.

Radovi učenika 4. b.

Sestra Dora i ja smo bile kod bake. U blizini je dječji park u koji smo krenule na ljuljačke. Kada smo stigle, vidjele smo da je jedna ljuljačka potrgana, te se možemo ljuljati samo na jednoj. Dora je bila brža od mene i prva sjela na ljuljačku. Htjela sam se s njom dogovoriti da se izmjenjujemo na ljuljačci, ali ona nije htjela sići s nje. Molila sam je, ali nije me slušala na što sam se naljutila i otišla.

Kada se Dora vratila doma, nisam htjela razgovarati s njom. Nakon nekog vremena je shvatila da to nije bilo uredu od nje i molila me za oprost. Oprostila sam joj jer je ona moja mlađa sestra, najbolja sestra i jako je volim!!!! Baka je bila presretna što smo se pomirile.

Laura Milovac, 4.b

Svađa između moga najboljeg prijatelja i mene

Jednoga sam jutra došao u školu i zaboravio  zadaću. Lovro mi se izrugivao zato što je napisao  zadaću. Toga dana sam bio u nevolji jer sam zaslužio jedinicu od učiteljice. Kad je završila nastava, otišao sam kući i napisao zadaću. Poslije sam razmišljao o današnjoj svađi. Bio sam ljut na Lovru jer mi se izrugivao.

Sljedeći dan Lovro me nazvao. Ispričao mi se i ponovno smo bili prijatelji.  Sjetio sam se kada sam se i ja rugao drugima zato što nisu imali zadaću. Sljedeći sam se dan ispričao svima kojima sam se  bio rugao.

Borna Milković, 4.b