Održana akcija uređenja okoliša u našoj PŠ Mičevec

Autor: Administrator , 24. 9. 2012.

U subotu, 22. rujna 2012. u školskom dvorištu se okupilo desetak roditelja učenika PŠ Mičevec (pozvani su bili roditelji sve školske djece) . Cilj okupljanja je bio uređenje okoliša škole, svega onog što djeca sa svojim učiteljicama ne mogu.

Uz pomoć dviju flakserica i  dvije traktorske kosilice pokošena je sva trava.

Očišćen je kanal između školske ograde i ograde pokraj pješačke staze, očišćene su, podmazane i obojane sprave u parku iza škole, odvezen je sav kruti otpad koji je ostao nakon izmjene krovišta, odvezeno je suho granje i sav korov koji je rastao uz među sa susjedima.

Zahvaljujem se ispred djelatnika naše škole mami Kristini Cvitić iz 1. C, mami Mireli Caganić, mami Branki i tati Dubravku Duvnjak  iz 3.c, tati Mariju i mami  Kristini Caganić iz 4.c, djeci Katarini i Ani Palorec, Vanessi Caganić, Ivanu Bedeković i Tei Caganić  te roditeljima koji su se uključili u akciju a njihova djeca više ne pohađaju ovu školu (Nenad i Renata Bedeković i Branko Kirin).

Ne smijemo zaboraviti i našu tetu Ljubicu koja se posebno istaknula u ovoj aktivnosti, kao i u svakoj drugoj.

Ovu akciju  organizirali su sami roditelji, stoga smo im neizmjerno zahvalni na izdvojenom vremenu i trudu koji su uložili za ljepše i ugodnije jesenske igre svoje djece u okolišu škole.

učiteljica Jasna Kirin

« Svibanj 2024 »