Skijanje za učenike naše škole u poznatom austrijskom skijalištu Nassfeld od 02.01. do 08.01.2011

Autor: Administrator , 23. 11. 2010.

Na Stručnom vijeću tjelesne i zdravstvene kulture odlučili smo da ćemo se pridružiti organizaciji zimovanja za učenike od 5. do 8. razreda. Skijanje organizira Školski športski savez grada Siska i Udruga kineziologa Sisak te tim priključenjem stvorili smo NOVU PONUDU KINEZIOLOŠKIH AKTIVNOSTI za učenike naše škole.

Ponuđenu aktivnost odmah uključujemo i u školski kurikulum, a nositelj aktivnosti za učenike naše škole je Jasmina Lizačić Martinović, prof. tjelesne i zdravstvene kulture.

Sve dodatne informacije zainteresirani roditelji mogu dobiti u smjeni rada prof. Jasmine (ponedjeljkom i srijedom,  parni tjedan ujutro od 8 do 14 sati, neparnim tjednom poslije podne od 14 do 19 sati) ili svaku srijedu od 19  do 20,30 sati u dvorani.

Roditeljski sastanak u svezi skijanja održat će se, prema potrebi, nakon prijave određenog broja zainteresiranih učenika, a svakako prije samog odlaska na skijanje, za sve roditelje prijavljenih učenika.

Skijanje se organizira u poznatom austrijskom skijalištu Nassfeld od 02. 01. do 08. 01.2011. u vrijeme školski praznika, autobus kreće iz Siska i dolazi po djecu u Veliku Mlaku s kojjom ide učiteljica Jasmina Lizačić Martinović,prof.

Na skijaškim terenima organizirana je škola skijanja u kojoj se formiraju homogenizirane grupe kako bi svakom učeniku osigurali grupu prema njegovoj dobi i skijaškom predznanju, grupi u kojoj će individualna sposobnost i predznanje svakog učenika doći do izražaja i koja će omogućiti najveći napredak svakog pojedinog polaznika skijaške škole. Moguće je da učiteljica Jasmina ne bude svim učenicima, iz naše škole, skijaška učiteljica, ali cijelo vrijeme boravka biti će s učenicima. Na zimovanje s grupom ide liječnica koja već duži niz godina prati organizaciju zimovanja tako da su učenici cijelo vrijeme pod liječničkim nadzorom.

Hotel u kojem odsjedamo ima sportske terene i dvoranu tako da je nakon skijanja moguće organizirati odbojku, košarku i druge sportske aktivnosti, a animacija učenika poput talent show-a, maskenbala, plesa, društvenih igara, kvizova, radionica kreativnog stvaranja, parlaonica i sličnih sastavni je dio organiziranih skijaških zimovanja.

Cijena  (3.560,00kn) je plativa u ratama i uključuje smještaj s punim pansionom cijelo vrijeme boravka, prijevoz luksuznim autobusomod Velike Mlake do skijališta i nazad, skijašku kartu, školu skijanja, animaciju, osiguranje od nezgode i zdravstveno osiguranje. Kompletan najam opreme (skije, pancerice i kaciga) moguće je dogovoriti po vrlo popularnoj cijeni (i do 300,00kn) ukoliko je više roditelja zainteresirano za najam preko škole.

Svaki učenik koji odluči provesti praznike skijući s nama uz sudjelovanje u organizaciji završnog skijaškog natjecanja dobiva na dar  snimljeni CD s događanjima u školi skijanja, na samom skijalištu i u vremenu zabave i odmora.

Pozivam vas sve da se javite i priključite zimovanju te da zajedno krenemo na snijeg!

Jasmina Lizačić Martinović, prof. tjelesne i zdravstvene kulture

NASSFELD

Nassfeld je izuzetno atraktivna lokacija, a sam hotel je vrlo blizu Millennium gondole. Millennium Express je najduža gondola u Alpama, vodi vas u 17 minuta na Sonnenalpe Nassfeld, a pruga je dulja od 6000 metara te doseže 1309 metara  visinske razlike. Beskonačna dimenzija Nassfeld područja formirana je u 110 km skijaških staza i tamno plavog neba iznad planinskih vrhova. Nassfeld je jedno od 10 najpopularnijih austrijskih skijališta i čeka na Vas. Možete biti sigurni da će ovdje zadovoljiti sve vaše želje. U Nassfeldu se ne može dogoditi da nema snijega, ne da je samo među najmodernijim, nego je i jedno od najatraktivnijih područja u snježnim Alpama, a ako zima bude topla, sve linije i staze su pokrivene snježnim topovima

Vrlo različite staze. Od staza za početnike do rute na kojoj se natječu za Svjetsko prvenstvo - svatko će naći stazu prema svojem ukusu.

U Nassfeldu vam nikada neće biti dosadno.

Više o Nassfeldu pogledajte ovdje.

U privitku se nalazi prijavnica za zimovanje koju možete poslati na mail škole os-velika-mlaka-006@skole.htnet.hr.

Priloženi dokumenti:
PRIJAVNICA SKIJANJE 2011 DJECA-GORICA.doc (109.50 KB)

« Svibanj 2024 »

Koristite li ChatGPT?