Humanitarni projekt - hvala svim roditeljima za ponos i sreću

Autor: Nancy Vujanić, 17. 3. 2021.

Na aktivu sedmih razreda razrednice Lucija Syruček, Martina Martinković, Nataša Čurić i Jasmina Lizačić Martinović odlučile su roditeljima predložiti uključivanje u humanitarni projekt. Projekt je nastao iz inicijative Djeca djeci stradaloj u potresu.

Nakon predstavljanja projekta učenicima u razredu i nakon e-poruke roditeljima svi, djeca i roditelji, podržali su uključivanje te su se aktivno, složno i srdačno u vrlo kratkom roku organizirali i složili darovne pakete za učenike, tj. vršnjake svoje djece. Osim darovnih paketa projekt je obuhvaćao i pisanje pisama vršnjacima. Naši učenici iz 7.A razreda pripremili su pisma i pakete za učenike 8. razreda iz OŠ Galdovo, učenici iz 7.B razreda za učenike 8.A razreda iz Prve osnovne škole u Petrinji, učenici iz 7.C razreda za učenike 8. razreda, a učenici iz 7.D razreda svojim su pismima i paketima obradovali učenike 8. razreda iz OŠ Sela.

7. b

7. c

7. d

7. a

Sve razrednice su se složile da je sudjelovanje u ovom projektu izazvao jedan dobar osjećaj, a organiziranost naše i vaše djece pružio je fantastičan prizor složnih, odlučnih i funkcionalnih malih ljudi. Zbog toga velika hvala svim roditeljima učenika koji pohađaju 7.A, 7.B, 7.C i 7.D razred za ponos i sreću koje smo doživjele mi razrednice, a vjerujemo i djeca na potresu pogođenom području.

Jasmina Lizačić Martinović

Izvor: Jasmina Martinović

« Rujan 2021 »

CMS za škole logo