Prvo mjesto na gradskom natjecanju u odbojci (djevojčice)

Autor: Nancy Vujanić, 11. 2. 2016.

11. veljače 2016. u OŠ Šćitarjevo održano je gradsko natjecanje osnovnih škola Grada Velike Gorice i općina Pokupsko i Kravarsko  u odbojci za djevojčice. Učenice naše škole osvojile su 1. mjesto. Čestitamo!

U konkurenciji 8 ekipa, učenice OŠ Velika Mlaka osvojile su prvo mjesto.

Gradsko natjecanje (organizirala je OŠ Šćitarjevo) odigralo se u Sportskoj gradskoj dvorani Velike Gorice na kojem je sudjelovalo 8 ekipa. Ekipe su podijeljene u dvije skupine te su pobjednici skupina igrali za prvo mjesto.

U našoj skupini bile su: OŠ Eugena Kumičića, OŠ Šćitarjevo, OŠ Jurja Hbdelića. U drugoj skupini bile su škole OŠ Vukovina, OŠ Slavka Kolara, OŠ Nikole Hribara i OŠ Eugena Kvaternika.

Učenice naše škole suvereno su osvojile prvo mjesto u svojoj skupini te istim tempom nastavile borbu za prvo mjesto.

Za prvo mjesto borile su se protiv OŠ Vukovina koje su pobijedile s 2:0.

Učenice koje su predstavljale OŠ Velika Mlaka i ŠSD Olimp su: Karla Topić, Dora Ivanković, Antonia Milić, Paula Varda, Nela Perić, Nika Trojko, Korina Topić, Matea Jazvić, Dora Vranić, Lucija Plepelić i Dora Majstorović.

Učenice OŠ Velika Mlaka čeka Županijsko natjecanje koje će se održati 23.2.2016. u Vrbovcu.

Čestitam učenicima te im želim isti uspjeh i na Županijskom natjecanju!

Jasmina Martinović

Više informacija možete pronaći ovdje.

Izvor: fotografije preuzete sa stranice cityportal.hr