Posjet liječnice

Autor: Administrator , 4. 3. 2015.

4. ožujka 2015. obiteljska liječnica Tina Ivković-Balja posjetila je 2. a razred.

Pokazala nam je medicinske instrumente koji joj pomažu u otkrivanju bolesti. Bilo mi je jako zanimljivo.

Postavljali smo pitanja i dobivali odgovore. Na kraju smo glumili da smo kod liječnika pa smo se dobro zabavili.

Fran Rapaić

Liječnica nam je pokazivala liječničku opremu koju koristi: spatule za pregled grla, pribor za ispiranje uha, stetoskop, tlakomjer...Vidjeli smo kako treba koristiti tu opremu.

Na kraju druženja s liječnicom, koje je bilo tako zanimljivo i poučno, svi učenici su dobili sok.

Lovro Buzov

Govorila nam je gdje radi.

Pokazala nam je stetoskop, svjetlo za uši (otoskop) i još puno toga.

Govorila nam je o zdravoj prehrani. Meni se najviše svidjelo kako smo mogli isprobavati stetoskop.

Antonijo Pranjić

Svidjelo mi se kad smo glumili. Svi su me slušali i bilo je zabavno i smiješno.

Bryn Balja

Liječnica nam je pričala o pacijentima, o zdravoj prehrani i pokazala opremu s kojom radi.

Mi smo postavljali pitanja, a ona je na sva pitanja znala odgovore.

Najviše mi se svidio prirodan i zdrav sok kojim nas je počastila.

Leona Matić

Igrali smo se bolesnika i liječnika.

Svidjelo mi se što smo nešto naučili uz igru i što nam je donijela iznenađenje.

Jakov Klobučar

Najviše mi se svidjelo kad smo mogli koristiti stetoskop. Liječnica nas je počastila i sokom od jabuka koji je bio jako ukusan.

Filip Janeš

Pričala nam je o svojem zanimanju i o svojim kolegama. Govorila je i o zdravoj prehrani.

Treba jesti orašaste i bobičaste plodove i puno voća i povrća.

Najviše mi se svidjelo kada sam glumila liječnicu i slušala srce.

Judita Štimac

Bryn je glumio bolesnika. Svi učenici su mu slušali pluća stetoskopom. To mi je bilo najbolje zato što mi je on jako dobar prijatelj i dobro se slažemo.

Karlo Stepanić

Liječnica je donijela pribor za bris, zavoje, gaze, tlakomjer....

Lovri je izmijerila tlak.

Pomoću stetoskopa smo slušali kako Brynu kuca srce.

Meni se svidio posjet liječnice zato što je donijela sok i liječnički pribor.

Teo Vukadin

Liječnica je pričala o svom zanimanju i medicinskim sestrama koje pomažu liječnicima. Pokazala nam je pribor koji koristi u ambulanti.

Govorila je i o zdravoj prehrani. Trebamo jesti raznovrsnu hranu, puno ribe, voće i povrća. Najviše mi se svidjelo kada sam slušala otkucaje srca.

Sara Antunović

Naučila sam da bi bilo najzdravije skoro svaki dan jesti ribu.

Sviđalo mi se kako sam gledala kroz spravicu za pregled uha. Najbolje mi je bilo kad smo pili sok.

Natali Gašparović

Jako su mi se svidjeli instrumenti i pribor jer nam je objasnila za što služe. Najviše mi se svidio tlakomjer.

Marko Rogić

Meni se najviše svidjelo kad sam slušala Brynovo srce.

Josip Cundeković

UČENIČKI RADOVI