Počela je Odbojkaška Liga Osnovnih Škola!

Autor: Nancy Vujanić, 8. 11. 2014.

U subotu, 8. studenog 2014. odigrano je prvo kolo OLOŠ-a s 3 odigrane utakmice. Ekipa OŠ Velike Mlake pobijedila je obje (OŠ A.Augustinčić - Zaprešić i OŠ B.Toni – Samobor) odigrane utakmice. U našoj dvorani ugostili smo ekipu OŠ Antuna Augustinčića iz Zaprešića i ekipu OŠ Bogumil Tonija iz Samobora.

I subota 8. 11. 2014. za odbojkašku ekipu OŠ Velika Mlaka bila je radna.

Iako je radni dan započeo s jutarnjom kavom i doručkom

slijedile su vrlo teške, napete i uzbudljive utakmice i druženje.

Prije utakmice vrlo je važno dobro se zagrijati i razgibati kako bi bili spremni za napore koje slijede.

Na početku utakmice početno bacanje izvodi ekipa koja je dobila ždrijeb i izabrala loptu, dok suparnička ekipa ima pravo izabrati.

Svaki početak utakmice uključuje sportski pozdrav ispod mreže s članovima druge ekipe.

Dogovor prije početka, upute, podrška i pozdrav bitne su za svaki dobar nastavak utakmice.

Nakon odigranih utakmica gostujuće ekipe počastili smo s gulašom koji su u ponedjeljak kušali i svi ostali djelatnici naše škole.

Osim sportske igre, dobrodošlice, serviranja potrebno je oprati suđe i kuhinju vratiti u stanje prije korištenja

Sve djelatnike škole pozivamo na podršku i uključivanje u odbojkašku ekipu na bilo koji način koji svakom ponaosob odgovara.

Članovi odbojkaškog tima OŠ Velika Mlaka